Rejestracja tel.: 505 451 249

O mnie

Katarzyna Wawro-Frączek

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie studiów czynnie uczestniczyłam w Kole Naukowym Stomatologii Dziecięcej i Zachowawczej, wygłaszając swoje prace na Konferencjach Stomatologicznych.

Od 2010 roku związana jestem z Samodzielny Miejsko-Gminnym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Jaśle, przy ul. Mickiewicza 4, a od 2011 zostało mi również przydzielone miejsce lekarza dentysty w Wiejskim Ośrodku Zdrowia w Osobnicy.
Od 2011 r. pracuję również w Klinice Stomatologicznej KOLADENT, mającej swą siedzibę w Krośnie, pod nadzorem specjalisty protetyka, Wojciecha Kolanko.

W ramach doskonalenia zawodowego oraz poszerzania mojej wiedzy uczestniczę w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu stomatologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, w ramach którego uczestniczę z comiesięcznych spotkaniach z lekarzami stomatologami z regionu, wymieniając swoje poglądy oraz doszkalając swoje kwalifikacje zawodowe.

Wierzę, że do pełnego sukcesu terapeutycznego potrzebne jest zaufanie Pacjenta do lekarza oraz zrozumienie potrzeb Pacjenta,  dlatego do każdego Pacjenta, czy to dorosłego czy dziecka, czy nawet tego najbardziej zestresowanego, podchodzę indywidualnie i staram się być najpierw człowiekiem, nawiązując przyjazną nić, a potem dopiero lekarzem.

Szczegółowo omawiam z Pacjentem przebieg danego zabiegu. Udzielam wyczerpujących informacji dotyczących stanu zdrowia, planowanego leczenia, potencjalnego ryzyka, alternatywnych metod leczenia, skutków zaniechania leczenia oraz przewidywanego czasu i kosztów leczenia. W każdej chwili Pacjenci mogą liczyć na precyzyjne i szczegółowe informacje dotyczące przebiegu leczenia, przekazywane przeze mnie w możliwie najprostszej oraz zrozumiałej formie.

Zachęcam do zapoznania się z zakresem wykonywanych przez mnie usług.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w gabinecie !